Phonitor 3

S převodníkem Phonitor 3 DAC představuje společnost SPL dokonalý sluchátkový zesilovač a monitorový kontrolér s technologií 120V - integrovaný převodník DAC dělá z tohoto phonitoru dokonalé monitorovací centrum pro náročné producenty i zvukové a masteringové inženýry pracující s digitálními kanály nebo přímo v DAW.

Ať už USB, AES/EBU nebo S/PDIF - integrovaný D/A převodník s analogovým SLP120 převádí digitální PCM audio signály s rozlišením 32 bitů a vzorkovací frekvencí až 768 kilohertzů. Převádí signály DSD s rozlišením až DSD256. Na analogové straně nabízí převodník Phonitor 3 DAC založený na technologii SPL 120V stejnou kvalitu monitorování přes reproduktory a sluchátka jako velké masteringové konzole SPL. Analogová matice Phonitor umožňuje mixovat a masterovat v nejvyšší kvalitě přes sluchátka - se stejným prostorovým vnímáním stereofonní scény jako přes reproduktory. Cena převodníku SPL Phonitor 3 je 2 600 eur a bude k dispozici od 3. května 2023. Další informace naleznete na stránce produktu.

Společnost SPL již více než 35 let vyvíjí profesionální zvukovou techniku pro hudební, filmový, multimediální a vysílací průmysl. Výrobky SPL se těší celosvětové pověsti díky inovativním a uživatelsky přívětivým koncepcím i jedinečným výkonnostním vlastnostem. Mezi vynikající vývojové produkty patří například patentovaný proces optimalizace zvuku Vitalizer®, první dynamický procesor Transient Designer nezávislý na úrovni, mikrofonní systém Atmos 5.1, stejně jako sluchátkové zesilovače Phonitor a kompaktní monitorovací ovladače a kanálové lišty.
Analogové zpracování signálu bylo s vývojem operačního zesilovače SUPRA kvalitativně pozvednuto nad úroveň nejlepšího digitálního zpracování signálu. Tento operační zesilovač, který pracuje s nepřekonatelným napětím 120 V, byl poprvé použit v masteringových konzolách MMC. Mezitím se 120V technologie stala základním kvalitativním prvkem mnoha výrobků SPL a tvoří základ všech zařízení řady SPL Mastering i různých zařízení z řady SPL Studio, jako je například mikrofonní předzesilovač Crescendo s technologií 120V. V řadě SPL HiFi "Professional Fidelity" dosáhla tato technologie proslulosti pod názvem VOLTAiR.

XAVIAN XN Virtuosa Anniversario

Perfect Sound Group

Marantz Hi-Fi / AV TradeUp

AV Center

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Dream Audio

Mareka Audio

Dynaudio EMIT

Perlisten reprosoustavy

High-End Audio Studio

HIFI GUIDE

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Audiophilia Nervosa #1

Všichni chceme, aby "to hrálo" co nejlépe, že? Proto řešíme nejen zesilovač a reprosoustavy, ale i všemožná vylepšení digitálních i analogových zdrojů, ti odvážnější též kabelů a napájení, takoví ti úplně nejzapálenější jdou i po akustice místností nebo bižuterii jako jsou podložky, nožičky, tlumítka a neopak rozvibrovávátka (s trochou snahy v audio oboru najdete úplně cokoliv). Ale to hlavní, tedy samotné nahrávky, bereme jaksi jako samozřejmost.

Číst dál...

200 200 avs 200 200 elfton 2021 HiFi ROSE - streamery Roth Audio Panter | dovozce značek Sennheiser a ProAc

Perfect Sound Group

CPT Praha AQ STUDIO Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Sonus faber & McIntosh - nejlepší reprosoustavy a zesilovače

  Studio Špalíček Ostrava - nejlepší hifi studio AVHIFI | Storm Audio & Emotiva VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies