Phonitor 3

S převodníkem Phonitor 3 DAC představuje společnost SPL dokonalý sluchátkový zesilovač a monitorový kontrolér s technologií 120V - integrovaný převodník DAC dělá z tohoto phonitoru dokonalé monitorovací centrum pro náročné producenty i zvukové a masteringové inženýry pracující s digitálními kanály nebo přímo v DAW.

Ať už USB, AES/EBU nebo S/PDIF - integrovaný D/A převodník s analogovým SLP120 převádí digitální PCM audio signály s rozlišením 32 bitů a vzorkovací frekvencí až 768 kilohertzů. Převádí signály DSD s rozlišením až DSD256. Na analogové straně nabízí převodník Phonitor 3 DAC založený na technologii SPL 120V stejnou kvalitu monitorování přes reproduktory a sluchátka jako velké masteringové konzole SPL. Analogová matice Phonitor umožňuje mixovat a masterovat v nejvyšší kvalitě přes sluchátka - se stejným prostorovým vnímáním stereofonní scény jako přes reproduktory. Cena převodníku SPL Phonitor 3 je 2 600 eur a bude k dispozici od 3. května 2023. Další informace naleznete na stránce produktu.

Společnost SPL již více než 35 let vyvíjí profesionální zvukovou techniku pro hudební, filmový, multimediální a vysílací průmysl. Výrobky SPL se těší celosvětové pověsti díky inovativním a uživatelsky přívětivým koncepcím i jedinečným výkonnostním vlastnostem. Mezi vynikající vývojové produkty patří například patentovaný proces optimalizace zvuku Vitalizer®, první dynamický procesor Transient Designer nezávislý na úrovni, mikrofonní systém Atmos 5.1, stejně jako sluchátkové zesilovače Phonitor a kompaktní monitorovací ovladače a kanálové lišty.
Analogové zpracování signálu bylo s vývojem operačního zesilovače SUPRA kvalitativně pozvednuto nad úroveň nejlepšího digitálního zpracování signálu. Tento operační zesilovač, který pracuje s nepřekonatelným napětím 120 V, byl poprvé použit v masteringových konzolách MMC. Mezitím se 120V technologie stala základním kvalitativním prvkem mnoha výrobků SPL a tvoří základ všech zařízení řady SPL Mastering i různých zařízení z řady SPL Studio, jako je například mikrofonní předzesilovač Crescendo s technologií 120V. V řadě SPL HiFi "Professional Fidelity" dosáhla tato technologie proslulosti pod názvem VOLTAiR.

XAVIAN Virtuosa Anniversario & Riviera Labs Levante

Perfect Sound Group

Denon PerL Pro - True Wireless sluchátka do uší

AV Center

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Mareka Audio

TYKON

Dynaudio EMIT

Perlisten reprosoustavy

Gramofony Robert Meyer

HIFI GUIDE

Lab12 | Audiofeel

Audio Video Kino Bratislava 2024

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Felix Sit Annus Novus

Posledních 365 dní poněkud uteklo... Jako by to bylo každý rok rychlejší a rychlejší. Možná je to však i tím, kolik věcí se děje a kolik se jich stalo právě i v roce 2023.

Číst dál...

200 200 avs Elfton Elevator - Scan-Speak Ellipticor High-End Audio Studio Roth Audio DiokAudio

Perfect Sound Group

CPT Praha AQ STUDIO Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Pure Sound Karlovy Vary

BSS Praha | Cabasse

Sonus faber & McIntosh - nejlepší reprosoustavy a zesilovače

  Studio Špalíček Ostrava - nejlepší hifi studio WDQ | EverSolo & Zidoo & Emotiva & Storm Audio VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies