Dali Katch G2

Přetiskujeme zprávu společnosti Dali:

Nový DALI KATCH G2 vám umožní vychutnat si oblíbenou hudbu kdekoli, ve vynikající kvalitě zvuku a s výdrží až 30 hodin přehrávání. Díky 3 zajímavým barvám a vylepšenému připojení Bluetooth a dosahu posunula společnost DALI původní KATCH na novou úroveň.

KATCH G2 překonává oceňovaný KATCH v několika ohledech:

Vylepšená konektivita a lepší zvuk.
Díky technologii Bluetooth 5.0 získáte výrazně lepší dosah a vyšší kvalitu zvuku díky technologiím Qualcomm aptX, aptX-HD a AAC.

Režim TWS (True Wireless Stereo) umožňuje spárovat dvě sluchátka KATCH G2 pro zvýšení hlasitosti a poslechového prostoru.

Prodloužená výdrž baterie
Výdrž baterie KATCH G2 byla prodloužena o neuvěřitelných 25 %, takže si můžete hudbu užívat až 30 hodin bez opětovného nabíjení.

Zvuková konstrukce
Kompaktní a přenosný reproduktor DALI KATCH G2 má díky svému tělu z lisovaného hliníku dostatečný vnitřní objem, aby jeho dva woofery poskytly značnou sílu a údernost v nízkých frekvencích.

Zvuk z modelu DALI KATCH G2 je vykreslován dvoupásmovým stereofonním reproduktorovým systémem s velkou pasivní membránou, která podporuje woofer v jinak uzavřené skříni. Umístěním měničů na obou stranách systému DALI KATCH G2 se zvuk integruje s celou místností a přináší překvapivě skvělý zvukový zážitek. Na rozdíl od původního modelu KATCH má nyní skříň DALI KATCH G2 vnitřní stěnu, která ji rozděluje na dva vnitřní objemy, což zlepšuje oddělení kanálů.

Snadné připojení
Připojte se tradičním způsobem přes Bluetooth nebo použijte NFC pro rychlé připojení bez námahy.
DALI KATCH G2 je vybaven 3,5mm stereofonním vstupem mini-jack, který usnadňuje připojení zařízení bez Bluetooth. Vstup mini-jack je automaticky rozpoznáván, což eliminuje potřebu dalších stisků tlačítek pro přehrávání hudby. Stisknutím tlačítka Bluetooth s připojeným mini-jackem můžete přepínat mezi vstupem mini-jack a Bluetooth.

Vedle vstupu mini-jack se nachází nabíjecí konektor USB a napájecí konektor. Nabíjecí konektor USB umožňuje nabíjet hudební zařízení na cestách, ale také pohánět klíč Chromecast Audio nebo Amazon Echo pro snadnou integraci do domácí sítě.

Dobrý vzhled se právě zlepšil
Masivní zaoblené pouzdro, řemínek z pravé kůže a přední mřížky poznáte okamžitě. Na horní straně přístroje KATCH G2 byl vylepšen jeho vnější vzhled:

- K dispozici ve 3 svěžích barvách: Karamelově bílá, železně černá a chladně modrá.
- Zlatá mince s logem DALI
- Barevně sladěný kožený řemínek.

Vezměte si ho s sebou!
DALI KATCH G2 je živoucím důkazem toho, že byste neměli dělat kompromisy v kvalitě zvuku ani vzhledu - a to ani u svých přenosných reproduktorů. Díky výjimečnému zvuku, moderním barvám a elegantnímu designu představuje KATCH G2 dokonalý přenosný balíček, který nabízí skutečný zvukový zážitek DALI ve stylovém, kompaktním a přenosném pouzdře.

Vychutnejte si svou oblíbenou hudbu. Kdekoli.

Koupíte u www.horn.eu 

Přenosky Ortofon

Xavian Quarta Evoluzione

Perfect Sound Group

Polk Audio | hi-fi reproustavy

GMG Power

AV Center

Thrill Audio

200 200 horn

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

VOIX Premium Audio

RP Audio

Rodel Audio | hi-fi studio Praha

Dream Audio

200 200 soundstyle

05 200 200 tykon

Kabely Supra

32 200 200 wdq

Amarock Studio

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

 

ŠÉFREDAKTORŮV NEPRAVIDELNÍK

Ale já to nepoznám

Poslední rok se – z logických důvodů – výrazně zvýšila frekvence vašich čtenářských dotazů. Všichni nakonec více či méně sedíme doma a dobrý poslech hudby a zážitky z filmů to pomáhají snášet. Spolu s někdy až nižšími desítkami dotazů denně se také zvýraznil některé zažité mýty a „legendy“ audiofilského světa.

Číst dál...

Dynaudio EMIT 200 200 avs Elfton Vigo MKII Mareka Audio 

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Hornmanufaktur - jen hudba Denon - hi-fi legenda HIFI GUIDE 200 200 amarock studio Kinki Studio

16 200 200 cpt 17 200 200 aq Kohut Audio Dynamique Audio 200 200 wdq zidoo 

VPI gramofony a pračky LP Studio Špalíček - Ostrava 24 200 200 hifistyl Amarock Studio 200 200 htp

Amarock Studio