High End Munich Cancelled

Přetiskujeme zprávu HIGH END SOCIETY Service:

Veletrh HIGH END 2021, který se měl konat v Mnichově od 9. do 12. září 2021, byl nyní přesunut na květen 2022 kvůli pokračujícímu dopadu pandemie Covid-19. K tomuto rozhodnutí dospěla společnost HIGH END SOCIETY Service GmbH po přehodnocení aktuální situace a v úzké spolupráci s představenstvem společnosti HIGH END SOCIETY e.V.

Přední světový veletrh audio techniky se proto vrátí do svého obvyklého jarního termínu a bude se konat v MOC Event Center v Mnichově od 19. do 22. května 2022. Akce IPS - International Parts + Supply, která se měla konat souběžně s veletrhem HIGH END, byla rovněž odložena na nový rok a poprvé otevře své brány 19. a 20. května 2022.

Přestože jsou haly a atria MOC plně obsazeny a byla pečlivě vypracována podrobná koncepce hygieny a ochrany před infekcemi, pořadatel se domnívá, že vzhledem k současné situaci je nutné přijmout toto opatření v rané fázi. "Na akci jsme se velmi dobře připravili a byli jsme přesvědčeni, že se HIGH END a nová IPS budou moci uskutečnit letos na podzim i přes měnící se podmínky," uvádí Stefan Dreischärf, jednatel pořadatele akce, společnosti HIGH END SOCIETY Service GmbH. S politováním konstatuje, že všichni příznivci hi-fi si nyní budou muset na každoroční vrcholnou událost v oboru kvůli odkladu ještě déle počkat. "Přesto musíme zaujmout prozíravý přístup, abychom si udrželi důvěru našich vystavovatelů. Vzhledem k pomalému vývoji v celosvětovém měřítku se domníváme, že současná situace je příliš nejistá. Riziko, že budeme muset akci v krátké době zrušit, je prostě příliš vysoké," vysvětluje zkušený manažer veletrhu.

Vzhledem k tomu, že se pandemii nedaří omezit tak rychle, jak se doufalo, nikdo nedokáže předvídat, zda by se mezinárodní veletrh v září skutečně mohl uskutečnit s uspokojivým výsledkem pro všechny zúčastněné. Při plánování a pořádání veletrhů vkládá Stefan Dreischärf a jeho tým veškeré úsilí do toho, aby vystavovatelům poskytli optimální podmínky pro úspěšné podnikání. Navíc si je pořadatel vědom své trvalé odpovědnosti za ochranu zdraví všech zúčastněných stran a zaručení spolehlivosti plánování. S vyhlídkou, že současná opatření budou do příštího roku výrazně zmírněna, a cestování po celém světě tak bude pravděpodobně možné bez omezení, nic nebrání tomu, aby veletrhy HIGH END a IPS v květnu 2022 poskytly úspěšný a příjemný veletržní zážitek.

Přenosky Ortofon

Xavian Quarta Evoluzione

AKCE KEF

Polk Audio | hi-fi reproustavy

GMG Power

AV Center

Dynaudio se slevou

Thrill Audio

200 200 horn

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

VOIX Premium Audio

RP Audio

Rodel Audio | hi-fi studio Praha

Dream Audio

200 200 soundstyle

05 200 200 tykon

Kabely Supra

32 200 200 wdq

Amarock Studio

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

 

ŠÉFREDAKTORŮV NEPRAVIDELNÍK

Ale já to nepoznám

Poslední rok se – z logických důvodů – výrazně zvýšila frekvence vašich čtenářských dotazů. Všichni nakonec více či méně sedíme doma a dobrý poslech hudby a zážitky z filmů to pomáhají snášet. Spolu s někdy až nižšími desítkami dotazů denně se také zvýraznil některé zažité mýty a „legendy“ audiofilského světa.

Číst dál...

Dynaudio EMIT 200 200 avs Elfton Vigo MKII Mareka Audio 

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Hornmanufaktur - jen hudba Denon - hi-fi legenda HIFI GUIDE Superhifi Lepší Zvuk

16 200 200 cpt 17 200 200 aq Kohut Audio Dynamique Audio 200 200 wdq zidoo 

VPI gramofony a pračky LP Studio Špalíček - Ostrava 24 200 200 hifistyl Amarock Studio 200 200 htp

Amarock Studio