Melco switch

Nový datový přepínač Melco S100/2 navazuje na původní "audiofilský" datový přepínač japonské značky HiFi a přináší zásadní vylepšení výkonu.
Datový přepínač Melco S100/2

Melco S100 byl jedním z původních 'audiofilských' datových přepínačů; nový Melco S100/2 byl navržen jako další krok vpřed.

DATOVÝ PŘEPÍNAČ MELCO S100/2
Japonská značka Melco Audio, specialista na digitální hudbu, oznámila druhou generaci svého datového přepínače S100.

NOVÝ NAPÁJECÍ ZDROJ A VYŠŠÍ ŠÍŘKA PÁSMA PŘIPOJENÍ.
V rámci programu neustálého zdokonalování japonské továrny byl nový přepínač S100/2 vylepšen ve dvou klíčových oblastech a nyní obsahuje konektivitu s vyšší šířkou pásma a nový a vylepšený interní napájecí zdroj Melco; S100/2 je ručně vyráběn v Japonsku.

VLAJKOVÁ LOĎ MELCO S10
Vývoj nového modelu zahrnoval trickle-down technologie a designové nápady z vlajkové lodi přepínačů S10, dvouboxového designu s audiofilním externím zdrojem napájení, který byl uveden na trh začátkem tohoto roku.

Při koncipování druhé generace této verze inženýři společnosti Melco identifikovali rostoucí nároky kladené na sítě a datové přepínače v domácnostech, kde kromě audio zařízení kladou nároky na šířku pásma také televizory, set-top boxy, herní konzole atd.

DATOVÝ PŘEPÍNAČ MELCO S100/2 VYHRAZENÉ AUDIO PORTY
Nový přepínač S100/2 proto nyní těží z vylepšení na šest jednogigabitových ethernetových portů spolu se dvěma 100megabitovými ethernetovými porty pro audio. Tato konfigurace zachovává výhody rychlostního mixu původního S100 a nyní nabízí vyšší rychlost zařízením náročným na šířku pásma, přičemž zachovává vyhrazené audio porty. Z vnitřního hlediska získává S100/2 vylepšenou desku napájecích obvodů s pečlivě vybraným síťovým adaptérem.

PŘIPOJENÍ OPTICKÝCH VLÁKEN
Přepínač S100/2 si rovněž zachovává připojení SFP (small form factor pluggable), která byla k vidění u původního modelu a která umožňují upgrade na připojení optických vláken s kompatibilními zařízeními pro ještě lepší izolaci šumu a zvukový výkon. V neposlední řadě je součástí balení tlačítko pro zapnutí/vypnutí LED indikátoru, které umožňuje uživatelům vypnout efekt "blikání" při přenosu dat.

MELCO S100/2 DATOVÝ PŘEPÍNAČ CENA A DOSTUPNOST
Navzdory rozsáhlé celosvětové inflaci implementovala společnost Melco do nového modelu S100/2 japonské výroby klíčová vylepšení, aniž by zvýšila cenu.

XAVIAN Virtuosa Anniversario

Perfect Sound Group

DENON SHOP | e-shop hi-fi a domácí kino

AV Center - hi-fi studio Praha Vinohrady

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Kohut Audio

Dream Audio

Mareka Audio

Dynaudio EMIT

Perlisten reprosoustavy

High-End Audio Studio

200 200 hifiguide

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Nakupujte! Nebudou!

Ceny, respektive jejich nárůst, nepřiměřenost, výška či cokoliv, co se zrovna namane na jazyku (či přesněji pod prsty) při shlédnutí mnoha posledních novinek a recenzí, jsou tématem mnoha místních komentářů. Ty často opakují téma „To za to už nestojí“ nebo „To je zlodějina“. Jenže mám špatnou zprávu – bude to o dost horší.

Číst dál...

200 200 avs 200 200 elfton 2021 200 200 rodel audio Roth Audio Panter | dovozce značek Sennheiser a ProAc

Musical Fidelity

CPT Praha AQ STUDIO Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Sonus faber & McIntosh - nejlepší reprosoustavy a zesilovače

  Studio Špalíček Ostrava - nejlepší hifi studio AVHIFI | Storm Audio & Emotiva VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies