English Electric 16switch

Přetiskujeme zprávu společnosti Audio Center Czech:

Nový 16Switch od English Electric zdvojnásobuje možnosti oceňovaného 8Switch

Společnost English Electric (značka Chord Company) uvedla na trh datový přepínač 16Switch, který staví na mnohokráte oceněném modelu 8Switch, debutovém produktu britské společnosti, který byl uveden na trh v květnu 2020.

16Switch je 16portové zařízení Gigabit Ethernet (GbE), které bylo optimalizováno pro streamování hudby a videa. 16Switch přináší osvědčené výhody 8Switch do větších sítí a obsahuje 2 řady osmi vysoce kvalitních gigabitových ethernetových portů, které lze použít jako dva nezávislé osmipásmové přepínače nebo připojit a použít jako jeden.

Přepínač 16Switch byl navržen tak, aby poskytoval vysokou izolaci šumu a nízký elektrický šum. Používá dva vysoce přesné přizpůsobené TCXO (Temperature Compensation Crystal Oscillators) s přesností 0,1 ppm (mnohem vyšší než normální krystaly a vyšší než normální TCXO), což umožňuje 16Switchi generovat síťové signály s vyšší přesností, což zase pomáhá poskytovat stabilnější přenos dat.

Obvod zdroje napájení a generování hodin je izolován pro každou zónu sítě, což umožňuje modulům TCXO odstranit šum související s napájením ze spínacího obvodu. Napájení zajišťují dva izolované napájecí zdroje napájející každý z osmiportových přepínacích modulů; čisté napájení umožňuje lepší kvalitu síťového signálu, což je výsledkem vysoce přesné hodinové technologie TCXO. Kombinované technologie a důraz na detail v 16Switchi vedou ke stabilnějším a přesnějším síťovým signálům a hodinovým obvodům, což přináší výrazně lepší přenos dat s měřitelně sníženými chybami chvění.

Pouzdro 16Switche
16Switch těží z vysoce kvalitního obrobeného hliníkového krytu, který nabízí vynikající ochranu před akustickým i elektrickým šumem. Je vysoce flexibilní a lze jej umístit na jakýkoli pevný povrch pomocí (volitelných) patek tlumících rezonanci, které pomáhají oddělit zařízení od nežádoucích mechanických vibrací.

16Switch je také dodáván s držáky a šrouby pro montáž do stojanu, které umožňují montáž do 19palcového racku (výška 1U), a lze jej namontovat čelně nebo dozadu. Absorbér EMI na vnitřním spodním pouzdru snižuje elektromagnetické rušení z digitálního obvodu.

Diskrétní LED displej na předním panelu zahrnuje napájení, alarm, stav spojení a rychlost spojení pro 16 portů. Porty 100/1000 Base-T Gigabit Ethernet jsou vhodné pro všechna domácí síťová zařízení.

Doug Maxwell, obchodní ředitel společnosti English Electrics, uvedl: „S 16Switch si myslíme, že dokážeme překvapit i toho nejtvrdšího digitálního skeptika. V našich prvních fázích poslechu jsme byli tak zaskočení tím, co jsme slyšeli, že jsme museli uvést tento neuvěřitelný produkt spolu s 8Switch. “

Poslech streamované hudby není jen o měřeních a číslech... najít upgrade, který vylepšuje zážitek, může být něco opravdu zvláštního. Jsme přesvědčeni, že vylepšená kvalita síťového signálu přináší významné výhody při přehrávání hudby a videa, ať už prostřednictvím streamingu nebo NAS disků. 16x 100/1000 Base-T Gigabit Ethernet portů umožňuje připojení i těch nejnáročnějších nastavení. “

Každý 16Switch je také dodáván s digitálním streamovacím kabelem Chord Company C-Stream (0,75 m).

Přenosky Ortofon

Xavian Quarta Evoluzione

Perfect Sound Group

Polk Audio | hi-fi reproustavy

GMG Power

AV Center

Thrill Audio

200 200 horn

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

VOIX Premium Audio

RP Audio

Rodel Audio | hi-fi studio Praha

Dream Audio

200 200 soundstyle

05 200 200 tykon

Kabely Supra

32 200 200 wdq

Amarock Studio

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

 

ŠÉFREDAKTORŮV NEPRAVIDELNÍK

Ale já to nepoznám

Poslední rok se – z logických důvodů – výrazně zvýšila frekvence vašich čtenářských dotazů. Všichni nakonec více či méně sedíme doma a dobrý poslech hudby a zážitky z filmů to pomáhají snášet. Spolu s někdy až nižšími desítkami dotazů denně se také zvýraznil některé zažité mýty a „legendy“ audiofilského světa.

Číst dál...

Dynaudio EMIT 200 200 avs Elfton Vigo MKII Mareka Audio 

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Hornmanufaktur - jen hudba Denon - hi-fi legenda HIFI GUIDE 200 200 amarock studio Kinki Studio

16 200 200 cpt 17 200 200 aq Kohut Audio Dynamique Audio 200 200 wdq zidoo 

VPI gramofony a pračky LP Studio Špalíček - Ostrava 24 200 200 hifistyl Amarock Studio 200 200 htp

Amarock Studio