SONY VPL-VW760ES

Přetiskujeme zprávu společnosti Altei: 

Společnost Sony představuje tři nové projektory určené pro domácí kino, které nabízejí skutečně dokonalý divácký zážitek ve 4K HDR rozlišení. Nové vysoce výkonné modely, právě uváděné na český trh, jsou vybaveny zobrazovacími prvky SXRD s nativním rozlišením 4K, zaručujícími dech beroucí kvalitu obrazu.

Společnost Sony vybavila svou řadu projektorů pro High-End domácí kino třemi novými vysoce výkonnými modely, které přidávají domácímu zážitku k nativnímu 4K rozlišení i HDR (High Dynamic Range). Projektory, které byly nedávno představeny na výstavě IFA 2017 a nyní jsou prezentovány pro český trh, jsou navrženy tak, aby umožnily .lmovým fanouškům zažít doma špičkovou obrazovou kvalitu, na jakou nedosáhnou mnohá "velká” kina. Všechny modely nabízejí vysoce kontrastní a detaily nabitý obraz díky špičkovým SXRD zobrazovacím prvkům společnosti Sony. V kombinaci s digitálním procesem “Reality Creation”, působivou technologií převzorkování na vyšší rozlišení, která využívá jedinečný algoritmus Sony pro perfektní mapování obrazových bodů, máte k dispozici vždy dokonale ostrý obraz.

Třemi novými modely jsou


• Prémiový projektor VPL-VW760ES s laserovým zdrojem světla v kompaktním provedení /*, který patří k naprosté špičce v kategorii 4K HDR projektorů

• Univerzální VPL-VW360ES se široce nastavitelnými parametry obrazu, vhodný pro promítání obsahu z různých zdrojů

• Projektor VPL-VW260ES, který přináší dokonalý a autentický 4K HDR obraz a přitom zůstává na přijatelné cenové úrovni

 * Délka 496 mm, což je rozměr o 40% menší než u současného vlajkového modelu VPL-VW5000ES s laserovým světelným zdrojem. 

Pro zajištění projekce libovolného obsahu v HDR nabízí kromě režimu HDR10, což je standardní formát HDR pro UHD, také formát HLG (Hybrid Log Gamma) užívaný pro vysílání a online obsah. "Všechny tyto modely jsou navrženy tak, aby přinášely našim zákazníkům co nejreálnější skutečnost", řekl Thomas Issa, produktový manažer společnosti Sony Professional Solutions Europe. "Všechny tři právě uvedené 4K HDR projektory, od cenově efektivního VPL-VW260ES až po prémiový model VPL-VW760ES, mají úchvatnou kvalitu obrazu. Takže, ať už diváci sledují nejnovější akční .lm nebo sportovní událost, pocíťují skutečné ponoření se do tohoto obrazového zážitku.”

Model VPL-VW760ES vytváří úžasné snímky pomocí laserového zdroje světla se světelným tokem 2.000 lumenů pro velkolepý a stabilní jas obrazu. Použitá technologie zajišťuje vysoký dynamický kontrast s novou regulací úrovně světelného zdroje, která se přizpůsobuje jasu scény v reálném čase, takže jasné scény vypadají živější a tmavší scény mají zase větší hloubku. Řešení “Triluminos” vytváří širší barevný rozsah než standardní projekční systémy s více tóny a texturami a technologie “Motion.ow” reagujena scény s rychle se pohybujícími objekty, stabilizuje obraz a zabraňuje rozmazání apixelizaci. Díky kompaktní velikosti (délka 496 mm) lze projektor snadno nainstalovat i napolici nebo jej zavěsit pod strop. Laserový zdroj světla také usnadňuje údržbu, protože není třeba měnit lampu. Laserový světelný zdroj má životnost až 20 000 hodin **.
** Závisí na provozních podmínkách.

Všestranný VPL-VW360ES umožňuje divákům zažít krásy 4K HDR se světelným tokem 1.500 lumenů. Nejenže nahrazuje starší model VPL-VW320ES, ale přináší i další nové technologie a vlastnosti pro reprodukci ještě realističtějších snímků, včetně pokročilého řízení clony pro zajištění dynamického kontrastu 200.000 : 1 a paměti k nastavení rozměru a polohy obrazu pro přizpůsobení poměru stran jakéhokoli obsahu.

Model VPL-VW260ES přináší 4K HDR zážitek jako mnohem nákladnější projektory. Se světelným tokem 1.500 lumenů zahrnuje mnoho vlastností vyšších dvou modelů, včetně nativních zobrazovacích prvků 4K SXRD, “Reality Creation” a “Triluminos”, takže uživatelé získají skvělý a věrný obraz v cenově přijatelné hladině. VPL-VW360ES i VPL-VW260ES přicházejí v černé a prémiové bílé barvě, aby je bylo možno využít v různých prostředích. Jejich kompaktní velikost, dvojnásobný zoom a velký rozsah nastavení korekce osy objektivu usnadňují jejich instalaci.

Více na www.altei.cz 

Přenosky Ortofon

XAVIAN - Štědré Vánoce

GMG Power

KEF LS50 Meta

200 200 epaudio

AV Center

AVITSmart | Audio Rent

200 200 horn

200 200 audiocenter

maranz model30

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

200 200 voix

RP Audio

Rodel Audio

200 200 soundstyle

05 200 200 tykon

Kabely Supra

31 200 300 bose

32 200 200 wdq

33 200 200 amarock

 

ŠÉFREDAKTORŮV NEPRAVIDELNÍK

Pozitivní vlny

Musím přiznat, že potom, co až nečekaně hladce proběhla Audio Video Show Praha 2020, měl jsem pocit, že je všechno v pohodě a klidu. Stačilo ale pár dní a situace se zamotala do toho nepříjemného a vlastně trochu depresivního stavu, ve kterém se celý svět nachází. Kdy víc než právě teď tak je dobré uvědomit si pozitivní sílu hudby (zesílené samozřejmě adekvátně pozitivním aparátem...).

Číst dál...

 

Všechny nepravidelníky

HiFiGram

Dynaudio Contour i 200 200 avs 13 200 200 elfton Mareka Audio 

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Amarock Studio