SME 60

Společnost SME představila nový gramofon "Flagship" na akci, která se konala v sídle společnosti ve Steyningu v Západním Sussexu ve Velké Británii a v legendární poslechové místnosti zakladatele společnosti, zesnulého Alastaira Robertsona-Aikmana. Nový majitel Ajay Shirke provedl ve společnosti SME značné investice, včetně nových CNC strojů, zcela nového moderního pokovovacího zařízení a nového systému měření tolerancí, který vytváří ještě menší tolerance obrábění než již legendární přesnost SME.

Nový model 60 kombinuje zcela nové myšlení a konstrukci s tím, co bylo nejlepší na dřívější "vlajkové lodi" modelu 30, včetně nového vnitřního systému zavěšení "O-ring", který izoluje jak vertikálně jako dříve, tak nyní i horizontálně. Místo stejnosměrného motoru modelu 30 je zde nový střídavý motor a systém ovládání motoru a transformátor je nyní externě namontován ve vlastním šasi, takže může být dále izolován od signálové cesty a umístění ovládání motoru již není v tomto ohledu kritické.

Nové rameno modelu VA je vyrobeno z polymeru "kosmického věku" namísto hořčíkového trubkového ramene modelu V a zakončení je nyní v konektorech RCA namontovaných na šasi namísto tradičního konektoru DIN. V exkluzivním videu je toho k vidění mnohem více. elegantní jednoduchost vás může zmást, že se jedná o jednoduchý design, ale tak tomu zdaleka není.

XAVIAN Concerto - výročí 25 let založení firmy

Perfect Sound Group

Polk Audio | hi-fi reproustavy

AV Center - pražské hi-fi studio

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Kohut Audio

Dream Audio

E-shop Mareka Audio

Dynaudio EMIT

HiFi Studio TYKON

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Je dražší nutně lepší?

Všemožné diskuse pod články, ale i s prodejci či dovozci hi-fi techniky, nemluvě o výrobcích posledních týdnů a měsíců mě přivedly k zajímavé otázce – je dražší nutně lepší? Není tím teď nutně míněno „dražší produkt“, ale zejména „dražší součástka“.

Číst dál...

200 200 avs Elfton Vigo MKII Rodel Audio | hi-fi studio Praha HIFI GUIDE - mbl, Magnat, Q Acoustics 

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Musical Fidelity

CPT Praha 17 200 200 aq Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Marantz MODEL 40n

  Studio Špalíček AVHIFI | Storm Audio & Emotiva VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies