borg.audio

Přetiskujeme zprávu společnosti borg.audio:

S hrdostí oznamujeme, že dune a warp jsou první z produktové řady společnosti borg.audio, které jsou k dispozici na předobjednávku.

Kromě toho s každou předobjednávkou dune nebo warp zahrneme bezplatné roční předplatné Roon a roční předplatné Qobuz (Studio Premier) nebo Tidal (HiFi)
(časově omezená nabídka, kontaktujte nás ohledně podmínek)

Tyto duální mono - plně symetrické předzesilovače s 256 kroky čistého analogového ovládání hlasitosti R2R jsou mnohem víc než to, co se zdá na první pohled. Jsou to také přehrávače médií UPnP s nativní kompatibilitou DSD, streamery, vysoce složité rekordéry s funkcí USB DAC a volitelně extrémně výkonnými phono fázemi.

dune a warp, poháněné dvojitým mono Sabre ES9038PRO nastavením, svedou i ty nejnáročnější audiofily.

Rozhraní odhaluje řadu funkcí, které jsou příjemným překvapením, protože uživatel zkoumá velmi složitou a zároveň jednoduchou a všestrannou funkčnost. Navrhli jsme to tak, aby kdokoli mohl snadno zvládnout naše produkty.

Během výroby bylo pečlivě postaráno o každý detail, od velmi přísného výběru bezchybných hliníkových bloků použitých k výrobě masivního unibody až po optický krystal používaný k ochraně amoled displeje.
Díky výběru pouze těch nejlepších komponentů a důkladné rentgenové kontrole každé desky plošných spojů a každého pájení jsme schopni podpořit naše produkty s 5letou zárukou.

Navštivte naši webovou stránku www.borg.audio, kde brzy uvedeme seznam našich distributorů a prodejců.
Dotazy na distribuci a obchodní zastoupení jsou vítány.

Kdo jsme
Společnost borg.audio GmbH sídlí v Norimberku v Německu.
Jsme skupina přátel z několika zemí, všichni opravdoví audiofilové.
Na základě naší společné vášně pro zvuk a pro kvalitu jsme se rozhodli navrhnout a vyrobit to, co jsme si představovali, jak by špičkové zvukové předzesilovače, přehrávače, rekordéry a zesilovače měly být.
Naším cílem je zachovat cit a kvalitu starého dobrého analogového zařízení, ale zároveň v souladu s nejlepšími moderními technologiemi.
Věříme, že se každý z našich nových zákazníků stane naším novým přítelem.

Dynaudio Contour i 200 200 avs Elfton Vigo MKII Mareka Audio 

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Hornmanufaktur - jen hudba Bowers&Wilkins HIFI GUIDE IBD Czech KOSS

16 200 200 cpt 17 200 200 aq Kohut Audio Dynamique Audio 200 200 wdq zidoo 

Mitchell Acoustics uStream One Studio Špalíček - Ostrava 24 200 200 hifistyl Amarock Studio 200 200 htp

Amarock Studio