B&O&Ferrari

Ze setkání Bang & Olufsen & Ferrari vznikly čtyři plody spolupráce, reproduktor B&O Beosound 2 třetí generace s druhým příjmením Ferrari Edition. Venkovní reproduktor B&O Beosound Explore EX Ferrari Edition a bezdrátová vodotěsná "in-ear" sluchátka B&O Beoplay EX Ferrari Edition Wireles Earbuds a "over-ear" Beoplay H95 Ferrari Edition.

Doporučené ceny:
Beosound 2 3rd Gen - 5.449 USD
Boosound Explore EX - 249 USD
Beoplay EX F.E.W.E. - 499 USD
Beoplay H95 - 1.299 USD

Ale i bez cizích partnerů to Dánům jde moc pěkně. Již za (viz odpočet v horní části stránky, hned pod úvodním obrázkem) https://www.bang-olufsen.com/en/int/speakers/beolab-8 přijde Beolab 8, kompaktní reproduktor, který je: "Ztělesnění všestrannosti která září sama o sobě, zpívá v jakémkoli nastavení a hraje, ať ji umístíte kamkoli."

Beolab 8 bude k dispozici v různých povrchových úpravách s širokou škálou instalačního příslušenství pro všemožné případy použití ať se jedná o dokonalý zvukový systém v domácnosti nebo o jediný zvukový bod, Beolab 8 lze použít jako systémový reproduktor k vytvoření pohlcujícího nastavení domácího kina pomocí nejnovějších špičkových reproduktorů Bang & Olufsen nebo dokonce historických reproduktorů z roku 1984.

Bang & Olufsen Beolab 8 bude k dispozici ve stříbrné, přírodním hliníku, zlatém odstínu nebo černé antracitové a lze jej kombinovat s kryty reproduktorů v dubu, světlém dubu, tmavém dubu či látce.

Doporučené ceny: (dle specifikace od) 2.499/2.749 EUR/USD

XAVIAN XN Virtuosa Anniversario

Perfect Sound Group

Marantz Hi-Fi / AV TradeUp

AV Center

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Dream Audio

Mareka Audio

Dynaudio EMIT

Perlisten reprosoustavy

High-End Audio Studio

HIFI GUIDE

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Audiophilia Nervosa #1

Všichni chceme, aby "to hrálo" co nejlépe, že? Proto řešíme nejen zesilovač a reprosoustavy, ale i všemožná vylepšení digitálních i analogových zdrojů, ti odvážnější též kabelů a napájení, takoví ti úplně nejzapálenější jdou i po akustice místností nebo bižuterii jako jsou podložky, nožičky, tlumítka a neopak rozvibrovávátka (s trochou snahy v audio oboru najdete úplně cokoliv). Ale to hlavní, tedy samotné nahrávky, bereme jaksi jako samozřejmost.

Číst dál...

200 200 avs 200 200 elfton 2021 HiFi ROSE - streamery Roth Audio Panter | dovozce značek Sennheiser a ProAc

Perfect Sound Group

CPT Praha AQ STUDIO Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Sonus faber & McIntosh - nejlepší reprosoustavy a zesilovače

  Studio Špalíček Ostrava - nejlepší hifi studio AVHIFI | Storm Audio & Emotiva VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies